Kobieta wypadła z 10 piętra. Tragedia w Katowicach

2021-10-11 7:42
Katowice. Kobieta wypadła z 10. piętra bloku
Autor: Google Street View Tragedia w Katowicach. Kobieta wypadła z 10. piętra. Zmarła na miejscu

Katowice. Tragedia na osiedlu Tysiąclecia. W niedzielę przed południem z 10. piętra jednego z okolicznych budynków wypadła kobieta. Na miejsce skierowano policję i służby ratunkowe. Niestety, poszkodowana zmarła. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Katowice. Kobieta wypadła z 10. piętra bloku przy ul. Chrobrego na osiedlu Tysiąclecia. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (10 października) przed południem. Służby otrzymały informację o zajściu po godz. 11.00. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną, pogotowie ratunkowe. Niestety, życia poszkodowanej nie udało się uratować. - Według wstępnych ustaleń wykluczamy tutaj udział osób trzecich. Będziemy dokładnie wyjaśniać wszystkie okoliczności tego zdarzenia  - powiedział Dziennikowi Zachodniemu Łukasz Kloc, zastępca oficera prasowego KMP Katowice.

Pogrzeb Magdy i jej córeczki Gabrysi pod Pułtuskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE