Kolejna śmierć dziecka w Mysłowicach. Zmarło na oczach ciężarnej mamy

2022-05-24 15:46
Kolejna śmierć dziecka w Mysłowicach. Zmarło na oczach ciężarnej mamy
Autor: shutterstock

Kolejna tragedia w Mysłowicach. Nie żyje kilkuletnie dziecko. W niedzielę, 22 maja, w jednym z bloków przy ul. Bytomskiej w Mysłowicach interweniowały służby. Prawdopodobnie doszło do nagłego zatrzymania krążenia u kilkuletniego chłopca. Z naszych ustaleń wynika, że do tragedii doszło na oczach ciężarnej matki. Kobieta również wymagała pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 maja w Mysłowicach na ul. Bytomskiej. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i śmigłowiec LPR. Z naszych ustaleń wynika, że doszło do śmierci kilkuletniego chłopca. Interwencja służb była związana z nagłym zatrzymaniem krążenia. Niestety, lekarz stwierdził zgon. - Potwierdzamy, że doszło do śmierci dziecka. Jednak ze względu na dobro sprawy nie informujemy o szczegółach. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia - mówi sierż. sztab. Łukasz Paździora z KMP w Mysłowicach. Z naszych informacji wynika, że matka chłopca była w ciąży. Kobieta również potrzebowała pomocy medycznej, ponieważ zemdlała. Została przetransportowana do szpitala.

Sprawą zajmuje się prokuratura. - Prokurator dyżurujący został poinformowany o zgonie dziecka. Wykonywano czynności na miejscu. Zwłoki zabezpieczone do sekcji. Ona wyjaśni przyczynę śmierci dziecka. Więcej szczegółów nie ujawniamy - mówi Marta Bińkowska, zastępca Prokuratora Rejonowego w Mysłowicach. 

Zobacz również: Piekary Śląskie: Zrobiła zdjęcie dzieci siedzących w oknie. Burza w komentarzach! "Głupoty wyjdą bokiem"

Przypomnijmy, że to nie jedyna taka tragedia w ostatnim czasie. W środę, 18 maja zmarła 7-latka, która udusiła się piaskiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE