Wypadek na DK 86 w Katowicach

i

Autor: Zdjęcie internauty Wypadek na DK 86 w Katowicach

Korek na DK86 w Katowicach zaczyna się już na wysokości Dąbrówki Małej. Był wypadek

2015-07-16 20:33

Uwaga, mega korek na Murckowskiej w Katowicach. Dwa pasy w stronę Tychów są zablokowane.  Auta posuwają się w żółwim tempie. Takie informacje napłynęły do nas od kierowców, którzy już utknęli w korku. Jeśli macie możliwość omijajcie DK86. Wszystko przez wypadek w okolicy stacji Orlen.

- Jestem dopiero na wysokości Ikei, a już stoję z 15 minut - zaalarmował nas jeden z kierowców, który utknął w olbrzymim korku na DK 86. - Stoi pas w kierunku Tychów. 

Korek zaczyna się w okolicy Dąbrówki Małej i ciągnie aż do stacji Orlen. Samochody na pasie w kierunku Tychów poruszają się w ślimaczym tempie. 

Wszystko przez wypadek na DK 86 w okolicy stacji Orlen. Z relacji dyżurnego katowickiej komendy policji wynika, że kierująca samochodem osobowym kobieta, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne. Samochód zahaczył jeszcze o ciężarówkę. 

Kobieta została przewieziona do szpitala, ale na miejscu wypadku cały czas pracuje policja. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Tychów.  

Niestety z tego powodu zakorkowana jest również autostrada A4 w stronę Krakowa na wysokości 3 Stawów. 

Nasi Partnerzy polecają