Siłownia była otwarta mimo zakazu. Do środka wpadli policjanci! Pot spływał z czoła

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Siłownia była otwarta mimo zakazu. Do środka wpadli policjanci! Pot spływał z czoła

Siłownia była otwarta mimo zakazu. Do środka wpadli policjanci! Pot spływał z czoła

2021-01-05 9:28

Jedna z siłowni w Wodzisławiu Śląskim była otwarta mimo zakazu wprowadzonego na czas pandemii koronawirusa. Do środka wpadli policjanci! Okazało się, że wewnątrz znajdował się osoby ćwiczące. Aż pot spływał z czoła! Niewykluczone, że właściciele obiektu spotkają się z poważnymi konsekwencjami.

Siłownia otwarta mimo zakazu w Wodzisławiu Śląskim. Do środka wpadli policjanci

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego podczas codziennej służby zwracają szczególną uwagę na to, czy przestrzegane są przepisy związane z panującą epidemią koronawirusa. Niestety, pomimo wielu apeli, mundurowi wciąż odnotowują przypadki lekceważenia wprowadzonych zakazów. - Podczas kontroli jednej z siłowni mieszczącej się na terenie Wodzisławia Śląskiego okazało się, że nie zawiesiła ona swojej działalności, a wewnątrz znajdowały się osoby ćwiczące. W związku z tą interwencją obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające - relacjonują wodzisławscy funkcjonariusze. Przypomnijmy, że do 17 stycznia w Polsce obowiązuje narodowa kwarantanna, a takie obiekty jak m.in. siłownie powinny być w tym czasie zamknięte. Ćwiczyć mogą w nich wyłącznie profesjonalni sportowcy, osoby przygotowujące się do zawodów sportowych. 

Kontrowersje wokół szczepień. Artyści poza kolejnością