Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń przyniosła czwarta fala? [RAPORT 20 września]

2021-09-20 10:33
Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń przyniosła czwarta fala? [RAPORT 20 września]
Autor: Tumisu/cc0/Pixabay.com Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń przyniosła czwarta fala? [RAPORT 20 września]

Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń przyniosła czwarta fala? Raport Ministerstwa Zdrowia 20 września. Każdego dnia resort zdrowia podaje najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Dowiadujemy się, ile jest nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, jak wygląda sytuacja w poszczególnych województwach. Jakie statystyki odnotowano 20 września?

Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń przyniosła czwarta fala? [RAPORT 20 września]

Koronawirus w Polsce. Ile jest zakażeń przyniosła czwarta fala? Raport 20 września. Ministerstwo Zdrowia każdego dnia podaje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dzięki nim możemy się dowiedzieć, ile jest nowych przypadków zakażenia, jak wielu pacjentów zmarło, ilu obywateli naszego kraju zaszczepiło się przeciwko COVID-19 czy w których województwach przyrost jest największy. Od jakiegoś czasu znów mamy do czynienia ze wzrostem zakażeń. To oznacza, że do Polski dotarła czwarta fala pandemii. Czy znów będziemy mieli każdego dnia po kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy nowych zakażeń koronawirusem w Polsce? Codziennie o godz. 10.30 jest publikowany najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Czekamy na najnowsze dane dotyczące koronawirusa w Polsce.

- Mamy 363 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (64), lubelskiego (42), małopolskiego (39), wielkopolskiego (29), łódzkiego (28), śląskiego (27), podkarpackiego (24), zachodniopomorskiego (24), pomorskiego (19), lubuskiego (14), podlaskiego (14), dolnośląskiego (10), świętokrzyskiego (8), warmińsko-mazurskiego (6), opolskiego (4), kujawsko-pomorskiego (2). 9 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami nie zmarła żadna osoba. Liczba zakażonych koronawirusem 2 898 299/ 75 488 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Sedno Sprawy - Waldemar Kraska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE