Koszmar w Lisowicach. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem. Nie żyje jedna osoba

i

Autor: AndrzejRembowski/Pixabay

Horror na drodze

Koszmar w Lisowicach. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem. Nie żyje jedna osoba

We wtorek, 11 października, na obwodnicy Lublińca doszło do tragicznego wypadku. Na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 11 i 46 doszło do zderzenia samochodu dostawczego z ciężarówką. Niestety, w wyniku tego zdarzenia zginął jeden z kierowców.

Koszmarny wypadek w Lisowicach koło Lublińca

Do wypadku doszło we wtorek, 11 października około godz. 16. na skrzyżowaniu DK11 z DK46 w Lisowicach (powiat lubliniecki). Jak wskazują służby, kierowca ciężarówki nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy jadącemu samochodem dostawczym.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu dróg krajowych na obwodnicy Lublińca doszło do zderzenia dostawczego Iveco z samochodem ciężarowym marki Scania. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć poniósł kierujący autem dostawczym 35-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego - informuje lubliniecka policja.

Na miejscu wypadku czynności procesowe prowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się śledztwie. Droga krajowa nr 11 była całkowicie zablokowana, a ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek śmiertelny w Szklanej. Zginęły dwie osoby
Nasi Partnerzy polecają