Mieszkaniec Bielska-Białej pożałował kłótni z rodzicami

i

Autor: https://pixabay.com/pl/kajdanki-k%C5%82opoty-policji-aresztowa%C4%87-2102488/ Mieszkaniec Bielska-Białej pożałował kłótni z rodzicami

Krewki mieszkaniec Bielska-Białej złapany przez policję! Znaleziono przy nim narkotyki

2018-12-17 17:37

33-letni mieszkaniec Bielska-Białej szybko pożałował kłótni, którą wywołał. Podczas interwencji w jego domu funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. 

Do awantury doszło na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. 33-letni mężczyzna awanturował się ze swoimi rodzicami: 66-letnim ojcem i 65-letnią kobietą. Bielszczanin w bardzo wulgarny i głośny sposób obrażał dwójkę starszych osób, w pewnym momencie grożąc im śmiercią. Interwencja policji zapobiegła tragedii. Mężczyzna został skutecznie obezwładniony.

Skłonność do awantur to nie jedyna przywara 33-latka. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleziono środki odurzające. Policjanci natychmiastowo aresztowali mężczyznę. Dziś postawiono mu zarzut znęcania się nad rodzicami i posiadania narkotyków. Teraz o jego losie zadecydują prokuratura i sąd. Policja wnioskowała o tymczasowe aresztowanie mieszkańca Bielska - Białej. 

Czytaj także: Zamieniają makulaturę w...pieniądze. W taki sposób mieszkańcy Rudy Śląskiej pomagają malgaskim dzieciom

Zobacz TO WIDEO: