Ksiądz Darek pokazał, jak zatańczy na balu maturalnym

i

Autor: Shutterstock, tiktok.com Ksiądz Darek pokazał, jak zatańczy na balu maturalnym

Szałowe nagranie!

Ksiądz Dariusz Kamiński z Tychów pokazał, jak zatańczy na studniówce. Użytkownicy Tik Toka wniebowzięci

2022-09-30 9:59

Ksiądz Dariusz Kamiński to jeden z najpopularniejszych duchownych na Tik Toku. Jego profil jest pełen zabawnych filmików, które w luźny sposób pokazują młodzieży kulisy życia w sutannie. Ostatnio ksiądz Darek znów zachwycił Internautów. Pokazał swoje imponujące umiejętności taneczne. W tym przypadku powiedzenie "do tańca i do różańca" sprawdza się idealnie. Zobaczcie sami!

Ksiądz Dariusz Kamiński pełni posługę w parafii św. Rodziny w Tychach. Znany jest nie tylko lokalnym parafianom, ale przede wszystkim użytkownikom Tik Toka. Duchowny cieszy się przeogromną popularnością w tym medium społecznościowym. Jego profil o nazwie montenegrus obserwuje już blisko 220 tysięcy osób! Ksiądz Dariusz Kamiński ma bardzo luźne podejście do swojej profesji. Wrzuca filmiki, gdzie w żartobliwy sposób pokazuje kulisy pracy kapłana i katechety. Jednym z ostatnich filmików zachwycił Internautów. Duchowny wrzucił nagranie, na którym zaprzecza, jakoby w 2023 roku miał uczestniczyć w jakiejkolwiek studniówce. Chwilę potem widzimy zdjęcia z bali maturalnych, na których ksiądz Dariusz Kamiński wywija aż miło! Duchowny wiruje na parkiecie stojąc na głowie! Internauci są zachwyceni! "Oby więcej takich księży", "Szacun", "Jak widać ksiądz stanie nawet na głowie by głosić słowo Boże. Pozdrawiam cieplutko", "Załatwcie mi go na osiemnastkę"- takie komentarze znajdują się pod filmem. Poniżej wrzucamy nagranie! Musicie to zobaczyć.

Warto dodać, że księża w ostatnich latach szybko dostosowują się do zmieniającej się rzeczywistości i korzystają z mediów społecznościowych, by krzewić wiarę i tłumaczyć jej zasady. Jednym z takich duchownych jest ksiądz Sebastian Picur z Podkarpacia. Czy Waszym zdaniem księża powinni w ten sposób komunikować się z młodzieżą? My uważamy, że jest to doskonała opcja!

Sonda
Czy księża powinni prowadzić profile na takich platformach jak Tik Tok?
Rzucam hasło: Ksiądz Izabela Sikora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają