Makabra przy autostradzie A1. Znaleziono ciała młodych mężczyzn. Byli poszukiwani

2021-12-16 18:23
Makabra przy autostradzie A1. Znaleziono ciała młodych mężczyn. Byli poszukiwani
Autor: mat. policji Makabra przy autostradzie A1. Znaleziono ciała młodych mężczyn. Byli poszukiwani

Do makabrycznego odkrycia doszło w czwartek, 16 grudnia w Świętoszycach (woj. śląskie) przy autostradzie A1. Znaleziono ciała dwóch młodych mężczyzn z ranami postrzałowymi. Obaj byli od kilku dni poszukiwani przez policję.

Ciała znaleziono około godz. 10:00 w czwartek. To mężczyźni w wieku około 20 lat. Według nieoficjalnych informacji, obaj mieli rany postrzałowe głowy. W pobliżu ciał znaleziono również broń palną. Miał to być rewolwer na amunicję czarnoprochową.

Czytaj też: Znany ginekolog nie żyje. Dr Andrzej Korfanty miał 56 lat

Mężczyźni od kilku dni byli poszukiwani jako osoby zaginione. Jednego z nich - 20-letniego Dawida poszukiwała policja z Gliwic. Mężczyzna zaginął w poniedziałek. Miał się spotkać ze swoim kolegą Adrianem, jednak nie powrócił do domu. Zaginął również jego kolega, którego szukali policjanci z Tarnowskich Gór. Obaj przepadli bez wieści. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się również strażacy ochotnicy.

Dopiero po kilku dniach ich ciała odnaleźli policjanci.

Okoliczności śmierci mężczyzn ma wyjaśnić śledztwo. Ich ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok.

Czytaj też: Tomasz J., z zemsty zasztyletował córkę swojej konkubiny. Trwa apelacja

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Proces w sprawie pożaru w koszalińskim eascape roomie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE