MASAKRA na A1 w kierunku Łodzi teraz! Półroczne DZIECKO w ciężkim stanie. Interwencja LPR. Znamy SZCZEGÓŁY! [ZDJĘCIA]

2020-08-06 13:32 Michał Górecki
A1 wypadek teraz, zablokowana droga, objazdy
Autor: Policja Śląska A1 wypadek, zablokowana droga, objazdy

Groźny wypadek na A1 za węzłem Mszana (niedaleko miejscowości Mszana) w kierunku Łodzi. Kolizja ciężarówki i auta osobowego, 5 osób rannych, w tym 6 miesięczne dziecko. Interwencja LPR, dziecko jest już przewiezione do innego szpitala, niż rodzice. "Stan jest ciężki".

Dramatyczny wypadek na A1 w kierunku Łodzi, niedaleko miejscowości Mszana. Drogi zablokowane, helikopter LPR przewiózł rannych do szpitali.

- Autostrada A1 za węzłem Mszana w kierunku Łodzi całkowicie zablokowana po wypadku samochodu ciężarowego i osobowego, w którym poszkodowanych zostało 5 osób. Zorganizowano objazd przez zjazd na Mszanę - przekazała najpierw Śląska Policja.

Masakra na A1! Półroczne dziecko w szpitalu "Stan ciężki"

Rzecznik prasowa Śląskiej Policji podinspektor Aleksandra Nowara w rozmowie z "Super Expressem" przekazuje wstrząsające szczegóły wypadku. Osobowy Citroen zderzył się z samochodem ciężarowym. Wstępnie ustalono, że kierowcą TIR-a był obywatel Litwy - nie są to jeszcze potwierdzone informacje. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało 5 osób, w tym półroczne dziecko. Maluch w ciężkim stanie trafił do szpitala w Rybniku, a jego rodzice do szpitala na Ligocie.

Ustaliliśmy, że jeden pas ruchu jest już czynny i to tędy opłaca się przejeżdżać. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca ciężarówki.

[AKTUALIZACJA] 15.00

Policja potwierdza, że rodzina, która podróżowała samochodem osobowym Citroen pochodzi z Włoch. To małżeństwo z dwójką dzieci, jedno z nich jest w szpitalu w Rybniku.

Okradł kościół w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.