Maszyna obcięła mu obie nogi! Dramat w Bielsku-Białej

2021-10-12 21:35
Karetka pogotowia
Autor: Domin

Koszmarny wypadek w Bielsku-Białej. W poniedziałek rano w zakładzie przy ulicy Cegielnianej. Około 30-letni mężczyzna wszedł do maszyny do mielenia palet. Gdy została ona włączona, doszło do dramatu. Pracownik stracił nogi! Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Rannego mężczyznę przetransportowano karetką do szpitala. Tam lekarzy skutecznie walczyli o jego życie.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło na terenie przetwórni odpadów w Bielsku-Białej przy ulicy Cegielnianej. W poniedziałek rano 30-letni mężczyzna wszedł do maszyny do mielenia palet. Kiedy zaczęła ona pracę, doszło do tragedii - 30-latek stracił obie nogi. - Wstępnie ustalono, że mężczyzna doznał urazu podczas sprawdzania prawidłowości działania maszyny wyposażonej w komorę z narzędziem kruszącym - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" asp. sztab. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego bielskiej policji. Poszkodowany został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Sprawą zajmie się najpewniej m.in. Państwowa Inspekcja Pracy.

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE