Tłumy w Chorzowie! Mecz Polska - Korea Południowa: Zobaczcie jak wygląda Kocioł Czarownic podczas meczu! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2018-03-27 22:37

To wydarzenie, na które fani piłki nożnej czekali kilka lat! W końcu, po latach przerwy, na Stadionie Śląskim rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziowski! Zobaczcie jak wygląda Kocioł Czarownic podczas spotkania reprezentacji Polski z Koreą Południową.

Mimo że spotkanie rozpoczęło się o 20:45, to już od 18:00 przed Stadionem Śląskim w Chorzowie zaczęły pojawiać się tłumy. Nic dziwnego! Ostatni mecz na tym obiekcie rozegrany został 14 października 2009, kiedy to Polska przegrała ze Słowacją 0:1 po samobójczym golu Seweryna Gancarczyka.

Kibice za darmo dojadą na mecz biało-czerwonych. KZK GOP i Koleje Śląskie wprowadziły darmowe przejazdy

Wyjściowy skład na wtorkowy mecz jest naprawdę dobry. Na murawie od pierwszych minut oglądamy Łukasza Piszczka, Kamila Glika, Michała Pazdana, Artura Jędrzejczyka, Tarasa Romanczuka, Krzysztofa Mączyńskiego, Macieja Rybusa, Piotra Zielińskiego, Kamila Grosickiego, Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Mecz Polska - Korea Południowa. Gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV, transmisja w internecie

Mecz Polska - Korea Południowa rozpoczął się o 20:45, we wtorek (27 marca). Spotkanie można oglądać na TVP1, z kolei w Internecie transmisja będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl.