Wypadek w Mysłowicach. Nie żyje mężczyzna

i

Autor: Radny Miasta Mysłowice Adrian Panasiuk

Są potężne utrudnienia!

Mysłowice. 52-latek rozbił się autem na drzewie. Nie udało się go uratować

2022-11-22 8:36

Tragiczny wypadek na S1 w Mysłowicach na wysokości węzła Kosztowy. Nie żyje 52-letni kierowca, który z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Nie udało się go uratować. Sprawę bada policja.

Tragiczny wypadek w Mysłowicach miał miejsce we wtorek, 22 listopada przed godziną 6.00 rano. Policjanci dostali informację o samochodzie leżącym w rowie na wysokości węzła Kosztowy. Na poboczu znajdowało się auto osobowe, które wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Niestety, zdarzenie okazało się tragiczne w skutkach. - Samochód osobowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Zadaniem strażaków było wydostanie osoby znajdującej się wewnątrz auta. Niestety, jej reanimacja nie przyniosła rezultatu - opisuje Wojciech Chojnowski, rzecznik mysłowickiej straży pożarnej. Jak udało nam się dowiedzieć, ofiarą jest 52-letni mieszkaniec Imielina. Na miejscu wypadku występują utrudnienia. Zjazd z drogi S1, łączącej na tym odcinku Sosnowiec z Tychami, został zablokowany. Wyznaczono objazd przez Imielin.

To nie jedyne zdarzenie drogowe w tej okolicy. Jakiś czas potem strażacy otrzymali informację dot. zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch-trzech godzin.

Umarł na ognisku przez wypadek samochodowy?
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE