Bardzo przykre

Nieprawdopodobne, co obcy ludzie zrobili po morderstwie Wiktorii. To przechodzi ludzkie pojęcie! Namawiają ojca do reakcji

Mateusz udusił 18-letnią Wiktorię w swoim malutkim, wynajmowanym mieszkaniu. Poznał bytomiankę na przystanku autobusowym, nie wiadomo czym przekonał dziewczynę, by pojechała do niego. 19-latek zamordował Wiktorię z zimną krwią, jednak to na dziewczynę wylała się fala hejtu i nienawiści.

To obrzydliwe, co zrobili ludzie po morderstwie 18-letniej Wiktorii

Mieszkańcy Radzionkowa wciąż są w szoku po brutalnym morderstwie. Mateusz H., w wynajmowanym mieszkaniu przy ul. Kużaja w Radzionkowie, udusił cienkim sznurkiem 18-letnią Wiktorię, gdy ta spała. Nie znali się wcześniej, poznali się zaledwie kilka godzin wcześniej na przystanku autobusowym. Nie wiadomo, czym 19-latek przekonał bytomiankę, by pojechała z nim do mieszkania.

Śledczy jej ciało znaleźli w mieszkaniu, było zawinięte w folię. W miniony poniedziałek, Mateusz ponownie wrócił na miejsce zbrodni, tym razem w kajdankach. Na policyjnym manekinie pokazywał śledczym, jak zabił Wiktorię.

Zrozpaczeni rodzice dziewczyny nie mogą pogodzić się z jej stratą. Ojciec dziewczyny, umieścił na swoim profilu na Facebooku czarno-białe zdjęcie córki. Wśród płynących kondolencji i wyrazów współczucia, na ofiarę zbrodni wylał się obrzydliwy hejt. Ludzie nawet w obliczu tak ogromnej tragedii nie potrafili się powstrzymać i wypisywali okropne inwektywy pod adresem dziewczyny, na profilu jej ojca.

Przyjaciele dziewczyny zaczęli bronić jej w komentarzach: "Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać tak o zmarłej. Ta dziewczyna nie była niczemu winna, nie wiedziała, że poznając typa w autobusie kilka godz później typ ja zabije".

"Ludzie ogarnijcie się, co niektórzy powinni mieć zakaz posiadania internetu".

Znajomi pisali także w komentarzach, by jej ojciec zablokował możliwość komentowania, by nie dawać pożywki "trollom internetowym".

18-letnia Wiktoria uduszona i zawinięta w folię. Brutalne morderstwo na Śląsku
Sonda
Czy policji uda się ustalić przebieg tragedii?