Nierada. Mężczyzna zginął podczas naprawy koła. Dramatyczny apel siostry zmarłego

2020-06-30 22:01 Rafał Strzelec
Wypadek na A1 w miejscowości Nierada
Autor: OSP Nierada

Wracamy do dramatycznego wypadku w miejscowości Nierada w powiecie częstochowskim. Jak już informowaliśmy w poniedziałek 29 czerwca w nocy doszło do potrącenia mężczyzny, który wymieniał zepsute koło w pojeździe. Siostra zmarłego zwraca się z ważnym apelem.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 29 czerwca na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Nierada w powiecie częstochowskim.

- W dniu 29 czerwca 2020 roku około godziny 02.45 na autostradzie A1 (445,5 km) w kierunku Łodzi w miejscowości nierada nieznany kierujący nieznanym do tej pory pojazdem najechał na pieszego, który prawdopodobnie dokonywał naprawy pojazdu na prawym poboczu. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - informuje częstochowska policja.

Z dramatyczny apelem o pomoc zwróciła się również siostra zmarłego mężczyzny. - PROSZĘ O POMOC. SZUKAMY SPRAWCY WYPADKU W KTÓRYM ZGINĄŁ MÓJ BRAT‼️‼️‼️ Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w nocy w okolicy Nierada na A1 w kierunku Częstochowy. Kierowca ciężarówki o numerach SL0668E nr. rej. Naczepy WZ4379R został śmiertelnie potrącony - napisała pani Edyta na Facebooku (pis. oryg.).

Policja również prosi świadków zdarzenia o informacje. - Ewentualnych świadków prosimy o niezwłoczny osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie ul. Popiełuszki 5 pokój nr 117 lub kontakt telefoniczny z numerem 47 858 1434 - podaje częstochowska komenda.

Prezydent przekazał promesę na zakup nowego wozu dla OSP Jawornik Polski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.