Nowe nazwiska na karcie walk Babilon Boxing Night w Jaworznie

2021-10-25 6:51
Nowe nazwiska na karcie walk Babilon Boxing Night w Jaworznie
Autor: mat.prasowe

Organizatorzy Babilon Boxing Night podali nowe nazwiska na karcie walk gali, która już 29 października w Jaworznie. W walce wieczoru zmierzą się Ryan Ford i Łukasz Stanioch. Wcześniej rękawice skrzyżują ze sobą Jan "Iron" Lodzik i Patrik "Rocky" Balaž oraz Piotr Szmajda i Michał Syrowatka.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że na gali Babilon Boxing Show w Jaworznie w walce wieczoru zmierzą się Ryan Ford (17-6, 12 KO) i Łukasz Stanioch (7-0, 2 KO). Organizatorzy poinformowali, że w trakcie tej samej imprezy rękawice skrzyżują niepokonani Jan "Iron" Lodzik (6-0, 1 KO) i Patrik "Rocky" Balaž (4-0, 1 KO), a 21-letniego Piotra Szmajdę (6-0, 3 KO) sprawdzi doświadczony Michał Syrowatka (22-5, 7 KO).

Ford vs Stanioch
Autor: mat.prasowe

Karta walk Babilon Boxing Show:

Walka wieczoru w kategorii super średniej:10 x 3 min - Ryan "The Real Deal" Ford (17-6, 12 KO) vs Łukasz Stanioch (7-0, 2 KO)

Walka w kategorii junior półśredniej:8 x 3 min - Jan "Iron" Lodzik (6-0, 1 KO) vs Patrik "Rocky" Balaž (4-0, 1 KO)

Walka w umownym limicie do 72 kg:6 x 3 min - Piotr Szmajda (6-0, 3 KO) vs Michał Syrowatka (22-5, 7 KO)

Lodzik vs Balaż
Autor: mat.prasowe
Szmajda vs Syrowatka
Autor: mat.prasowe

Walka wieczoru. Kto jest faworytem?

Dla Staniocha pojedynek z doświadczonym Kanadyjczykiem będzie najtrudniejszym testem w dotychczasowej karierze. Dość powiedzieć, że Polak ma na swoim koncie dopiero sześć pojedynków na zawodowych ringach. W ostatniej walce wygrał z Robertem Talarkiem, a wcześniej pokonał przed czasem innego z pięściarskich weteranów, Rafała Jackiewicza.

Ford, występujący na zawodowych ringach od 2010 roku, walczył niemal na całym świecie. Toczył boje w takich krajach, jak Tajlandia, Rosja, Niemcy czy Wielka Brytania. 17 walk wygrał, a sześć przegrał, w tym zaledwie jedną przed czasem. W ostatniej walce przegrał na terenie przeciwnika większościową decyzją sędziów z niepokonanym Aslambekiem Idigovem z Rosji.

39-latek ma na swoim koncie również 27 pojedynków w formule MMA. Wygrał 22 z nich, z czego 20 przed czasem.

Promotorami gali Babilon Boxing Show w Jaworznie są Tomasz Babiloński, Zbigniew Krok, Wach Boxing Team i Jerzy Mazur. Poniżej znajdują się wszystkie ogłoszone już zestawienia. Transmisja na kanałach Polsat Box oraz w aplikacji ipla. Bilety dostępne w cenie od 80 PLN na stronie eventim.pl.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE