O formę trzeba dbać zawsze, nawet w czasach koronawirusa!

2020-06-01 8:00 Artykuł sponsorowany
sałatka
Autor: pixabay.com

Nie da się ukryć, że ostatni czas dał wszystkim ostro w kość. Siedzenie w domu z powodu panującego koronawirusa sprawia, że lodówka powoli zaczyna stawać się naszym dobrym przyjacielem. Ile razy w ciągu dnia poczułeś, że coś trzeba przekąsić? A przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Pora wrócić do dobrych nawyków żywieniowych!

Ale jak to zrobić? Z pomocą przychodzi jedyny w swoim rodzaju catering dietetyczny FitBoxy. Wysoka jakość oraz zróżnicowanie posiłków działa tylko na naszą korzyść. Nie będziemy mieć poczucia powtarzalności składników, a przez naszą myśl nie powinno nawet przemknąć zdanie: „znowu to samo”. I w końcu, oderwiemy się od lodówki na dobre. Po drugie, FitBoxy oferuje darmową dostawę - w obecnej sytuacji: bezkontaktową dostawę pod twoje drzwi. Po trzecie, cena przygotowanych przez FitBoxy zestawów jest jedną z najniższych na rynku. Za pięć posiłków możesz zapłacić nawet 30 złotych dziennie.

Jaką dietę wybrać?

Najważniejsze jest twoje dobro i zadowolenie. Dlatego wypełniając formularz na stronie FitBoxy.pl otrzymasz odpowiedni plan żywieniowy dopasowany do twojego indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego. Możesz również sam zdecydować, którą dietę wybierasz. Do wyboru dieta:

  • Standard,
  • Lactose free,
  • Gluten Free,
  • Lactose&Gluten Free,
  • Wegetariańska.
FitBoxy - catering dietetyczny
Autor: mat.prasowy Link: https://www.fitboxy.pl/
FitBoxy - catering dietetyczny
Autor: mat.prasowy Link: https://www.fitboxy.pl/

Wreszcie nie będziesz musiał spędzać czasu na wymyślanie swoich posiłków i gotowanie, tylko wszystko otrzymasz pod swoje drzwi. Czyż to nie brzmi dobrze?

Ten catering dotrze wszędzie!

Nie tylko na Śląsku, ale również w całej Polsce możesz zamówić catering dietetyczny. Klikając >>tutaj<< zobaczysz listę miast i strefę dostaw FixBoxy.

Artykuł sponsorowany