Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Ochaby Małe. Zderzenie ciężarówek i osobówki na DK-81. Dwa pasy w kierunku Katowic zablokowane

2022-11-25 9:29

Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 81 w miejscowości Ochaby Małe. W związku ze zdarzeniem na "wiślance" występują ogromne utrudnienia w kierunku Katowic.

Wypadek na DK 81 w miejscowości Ochaby Małe w powiecie cieszyńskim. W piątek, 25 listopada na popularnej "wiślance" doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych i osobówki na trasie w kierunku Katowic. -  Według wstępnych kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą chciał ustąpić pierwszeństwa pieszej. Kierowca kolejnego tira nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył tego pierwszego. W zdarzeniu brał udział jeszcze pojazd osobowy renault. Pojazd uderzył w tył drugiego z tirów. Obecnie udzielana jest pomoc medyczna kierowcy, który jest najprawdopodobniej sprawcą zdarzenia. Dwa pasy w kierunku Katowic są zablokowane, wkrótce wprowadzony zostanie ruch wahadłowy - mówi nam st. asp. Krzysztof Pawlik z KMP w Cieszynie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE