One Direction: Koncert w Polsce. Fanki już zbierają na bilety, choć nie ma jeszcze daty występu

2015-07-27 19:16
One Direction w Polsce? Dziewczyny zbierają na bilety
Autor: Karol Świerkot, ESKAINFO.pl One Direction w Polsce? Dziewczyny zbierają na bilety

Są ze Śląska, poznały się przez Facebooka. Łączy je jedno: Miłość do zespołu One Direction. Przed katowickim dworcem śpiewały piosenki zespołu i zbierały pieniądze na bilety na koncert. 

Przed katowickim dworcem PKP zebrała się grupa ośmiu nastolatek, które bardzo chcą pojechać na koncert zespołu One Direction w Polsce. Do pudełka z podpisem "Na marzenia" zbierały pieniądze na bilet na koncert. Przyniosły ze sobą też flagę Polski z podpisami oraz flagę zespołu. Aby zachęcić przechodniów do pomocy, dziewczyny śpiewały utwory ulubionej grupy. 

- Koncert w Polsce jeszcze nie jest zaplanowany, ale mamy nadzieję, że najpóźniej za rok, będziemy mogły wybrać się na występ One Direction - mówią dziewczyny.

Proponują, aby koncert zorganizować w Warszawie, Łodzi lub w Katowicach. - Najlepiej jednak, aby koncert był na Śląsku, aby cała Polska do nas przyjechała. - dodają. 

Zespół One Direction, to brytyjsko-irlandzki boysband, który zasłynął przebojem One Way Or Another. Chłopaki zadebiutowali w 2010 roku w angielskim X-Factorze jako soliści. Zostali jednak przez jednego z jurorów połączeni w grupę i finalnie zajęli trzecie miejsce w programie. 

6 tys. zł wystarczy, aby na koncert pojechać w dowolne miejsce na ziemi. Wystarczy wziąć udział w konkursie na Eska.pl

Grupa zyskała miliony fanek na całym świecie, niestety chłopcy z One Direction nie przyjechali jeszcze do Polski. W tym roku zespół planuję jedynie trasę po Stanach Zjednoczonych oraz rodzinnej Wielkiej Brytanii, w której bilety zostały wyprzedane na kilka miesięcy przed planowanymi koncertami. 

Trzymamy kciuki, aby One Direction zawitał do Polski w przyszłym roku, a dziewczynom udało nazbierać się pieniądze na bilety. 

Które miejsce na Śląsku jest najlepsze na koncert One Direction?

Polub nasz fanpage ESKAINFO na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE