Taśma policyjna

i

Autor: Materiały Policji [ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE] Leszno: Ludzkie zwłoki w pustostanie! Jak zginął 51-latek?

Osobowy mercedes zmiażdżył kampera! Przerażający wypadek przy Woszczycach

2020-09-13 11:35

Aż trudno uwierzyć, że w wypadku, do którego doszło w piątek (11 września) wyszły cało wszystkie osoby podróżujące kamperem. Wielkie auto kempingowe zostało praktycznie skasowane przez mercedesa!

Do wypadku doszło w piątek (11 września) po godzinie 16:30 na drodze krajowej nr 18 w Orzeszu Woszczycach. Zawinił kierowca kampera, który nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu, co doprowadziło do zderzenia z osobowym mercedesem.

Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, które ruszyły z pomocą poszkodowanym. Szybko okazało się jednak, że na szczęście nikomu nic się nie stało. To faktycznie niewiarygodne, biorąc pod uwagę co stało się z kamperem! Samochód turystyczny marki Dethleffs nadaje się już tylko na złom.

Ruch w kierunku Żor został całkowicie zablokowany na blisko dwie godziny. Mikołowscy Policjanci prowadzą dalsze postępowania w sprawie wypadku.

W akcji ratunkowej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Mikołów, Ochotniczej Straży Pożarnej Woszczyce oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji. Zdjęcia z tego groźnie wyglądającego wypadku można zobaczyć na stronie 112 Tychy.

Pobili policjantów na służbie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE