OSTRE PANIE! Jedna wbiła nóż mężowi, druga pocięła kolegę

2019-12-10 11:57 RS
Zatrzymanie za ugodzenie nożem w Zabrzu [ZDJĘCIA]
Autor: Policja Zabrze

Kobiety potrafią dać się we znaki mężczyznom. Ale gdy w grę wchodzi atak z użyciem noża, to nie są to już przelewki. Do dwóch takich sytuacji doszło w ostatnim czasie w woj. śląskim, a konkretnie w Jaworznie i Zabrzu.

Pierwsza z kobiet wbiła swojemu małżonkowi nóż, i to dwukrotnie. Zdarzenie miało miejsce o godz. 1.00 w nocy z soboty na niedzielę. 31-latka chciała męża zabić. Na szczęście uratowali go mundurowi, ofiarując pierwsza pomoc, a następnie lekarze, którzy przeprowadzili konieczną operację. 27-latek będzie żył, a jego żona posiedzi w więzieniu. Policja zatrzymała 31-latkę, usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Trzy miesiące spędzi w areszcie. A być może resztę życia za kratkami.

Z kolei w Zabrzu w sobotę wieczorem 29-latka ugodziła starszego kolegę podczas kłótni. Tym razem obrażenia nie były poważne, ale zarzut jest ten sam: usiłowanie zabójstwa. Kobiecie grozi od 8 lat do dożywocia. Warto wspomnieć, że podczas zdarzenia była pijana, a już wcześniej miała problemy z prawem. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.