Pędzący renault 18-latek roztrzaskał się na drzewie! Horror w Koniecpolu

2021-11-26 14:01
Horror w Koniecpolu
Autor: Policja Śląska 18-latek wjechał w drzewo

Policjanci mówią wprost - kierowca nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Chodzi o wypadek w Koniecpolu, do jakiego doszło w piątek (26 listopada) po godz. 10.00. Prowadzący renault 18-latek stracił panowanie nad pojazdem. To mogło się skończyć tragedią. Młody kierujący miał furę szczęścia.

Wypadek w Koniecpolu miał miejsce w piątek (26 listopada) około godz. 10.00. Policja podaje, że najprawdopodobniej do wypadku doprowadziło niedostosowanie prędkości do panujących warunków jazdy przez 18-letniego kierowcę. Jego renault uderzyło w drzewo. - Uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami medycznymi mieli problem, by wydobyć z wraku nieprzytomnego kierowcę - podaje policja. Młody kierowca był trzeźwy. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Skończyło się na zadrapaniach i drobnych potłuczeniach. Policjanci przypominają, że jesień to czas, gdy na drogach jest bardzo ślisko, dlatego trzeba odpowiednio dobierać prędkość do warunków jazdy. W przeciwnym wypadku takich obrazków, jak w poniższej galerii, będzie niestety więcej.

Wyrzucał popiół z kominka, spalił las
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE