Piekary Śląskie. Mężczyzna powiesił się na oczach policjantów

2020-09-16 11:54 Rafał Strzelec
Sznur, pętla, samobójca
Autor: ARCHIWUM

Chwile grozy przeżyli policjanci z Piekar Śląskich. Funkcjonariusze otrzymali w sobotni wieczór zgłoszenie dotyczące 44-letniego mężczyzny, który chciał targnąć się na swoje życie. Mundurowi pojechali na miejsce zdarzenia. Ich oczom ukazał się straszny widok. Mężczyzna wisiał na sznurze przymocowanym do słupa.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Jak relacjonuje piekarska komenda do dyżurnego dotarło zgłoszenie dotyczące 44-letniego mężczyzny, który chciał się targnąć na swoje życie. - Jak się okazało, mundurowi przyjechali na miejsce w samą porę. Na placu przed budynkiem mieszkalnym zauważyli mężczyznę stojącego przy słupie z założoną pętlą na szyi, który na widok stróżów prawa opuścił się, zaciskając linę - relacjonują mundurowi.

Policjanci szybko ruszyli w kierunku desperata i uratowali, dźwignęli jego ciało, zrzucili pętlę i szybko przystąpili do reanimacji. Na miejsce zdarzenia przyjechali wezwani ratownicy medyczni, którzy zaopiekowali się mężczyzną. Najprawdopodobniej w chwili zdarzenia 44-latek był nietrzeźwy. Na szczęście jego życie udało się uratować. Niestety, takich przypadków jest więcej. Mundurowi niejednokrotnie ratują życie tych, którzy żyć już nie chcą. W takich chwilach warto zastanowić się, czy naprawdę konieczne jest podejmowanie najbardziej ostatecznych kroków. Każdy, kto zmaga się z myślami samobójczymi, powinien zgłosić się po pomoc. Wystarczy zadzwonić pod któryś z numerów widocznych na tej stronie internetowej.

Sedno Sprawy - Radosław Fogiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.