Pijana matka wjechała autem w ogrodzenie

i

Autor: Policja Rybnik

Szok!

Pijana matka z czwórką dzieci w aucie staranowała ogrodzenie! Szokujący wypadek koło Rybnika

2022-09-02 11:20

Dramatyczne sceny rozegrały się 1 września w Łukowie Śląskim koło Rybnika. Policjanci dostali informację o kierującej, która miała prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Kobieta wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji. Miała 3,5 promila alkoholu we krwi. Jeszcze bardziej szokuje fakt, że w aucie przebywała czwórka jej dzieci.

Łuków Śląski: Pijana matka wjechała autem w ogrodzenie. W samochodzie była czwórka dzieci

Policjanci dostali zgłoszenie w sprawie nietrzeźwej kierującej w czwartek, 1 września, około godz. 18.40. Jak podaje policja, funkcjonariusze udali się w rejon ulicy Stawowej w Łukowie Śląskim, gdzie czekał świadek, który ujął kierującą renault. - Kierująca osobówką nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, utraciła panowanie nad pojazdem i wjechała w ogrodzenie. Mieszkanka powiatu rybnickiego podróżowała z czwórką dzieci w wieku 4, 8, 10 i 13 lat. W wyniku tego zdarzenia najmłodszy chłopczyk doznał ogólnych potłuczeń ciała i został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala na obserwację - opisuje policja. Mundurowi przebadali kierującą alkomatem. Kobieta miała 3,5 promila w organizmie.

Czytaj również: Starachowice: pijak wjechał w 32-latkę w zaawansowanej ciąży. Dwie ofiary śmiertelne

Pijany kierowca uciekał przed policją na S8. Staranował radiowóz!

42-latka miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mało tego, nie przewoziła swoich pociech w fotelikach ochronnych! Pijaną matkę zabrała policja, a o jej losie zdecyduje sąd.

Czytaj także: Łódzkie: Samochód potrącił dwie rowerzystki. Jedna z kobiet nie żyje

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?