Było gorąco...

Pikantna zabawa w NSZZ Solidarność KWK Sośnica. Panie bawiły się na całego!

2023-03-06 17:43

Policjant, strażak, marynarz... wili się w rytm muzyki, powoli zrzucając z siebie kolejne części garderoby. Wszystko oklaskiwały zadowolone panie, który żywo reagowały na te popisy na parkiecie. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że imprezę, która odbyła się z okazji dnia kobiet, ktoś opublikował na oficjalnym profilu NSZZ Solidarność KWK Sośnica.

Striptizerzy w NSZZ Solidarność KWK Sośnica. To była gorąca zabawa

Umięśniona klatka piersiowa pląsająca w rytm muzyki, na samą myśl robi się gorąco. Najgorętsze występy chippendalesów można podziwiać między innymi w Las Vegas. Okazuje się, że również na Śląsku nie brakuje striptizerów. Jeden z występów odbył się w NSZZ Solidarność KWK Sośnica z okazji dnia kobiet. Jak podaje silesia24.pl, ten gorący występ miał miejsce 4 marca i był jednym z elementów imprezy, zorganizowanej dla pań.

Panie aktywnie uczestniczyły w występie strażaka, policjanta czy marynarza. Panowie, w rytm muzyki i pisków rozemocjonowanych pań po kolei zrzucali części garderoby, wypinając pośladki.

Pełna relacja z tej gorącej imprezy pojawiła się na oficjalnym profilu NSZZ Solidarność KWK Sośnica, na portalu społecznościowym.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w klubie ze striptizem?
"Striptiz" RADNEGO! Ta sesja Rady Powiatu przejdzie do historii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany