Piotr nie żyje. Twórca Moto Show w Bielsku-Białej miał 39 lat

i

Autor: pixabay.com

Smutne wieści

Piotr B. nie żyje. Pomysłodawca Moto Show w Bielsku-Białej miał 39 lat

2023-01-04 5:00

Bardzo smutne informacje z Bielska-Białej. Nie żyje 39-letni Piotr B., pomysłodawca i organizator odbywającego się co roku Moto Show w Bielsku-Białej. Środowisko motoryzacyjne jest pogrążone w żałobie.

Piotr B. był pomysłodawcą i organizatorem Moto Show w Bielsku-Białej. Impreza odbywa się cyklicznie co roku pod Dębowcem.  W wydarzeniu biorą udział wielbiciele motoryzacji w całej Polsce. Całe to środowisko jest w żałobie po tragicznej informacji, jaką przekazano we wtorek, 3 stycznia. Piotr B. zmarł nagle w wieku 39 lat. - Trudno uwierzyć w tą informację... Zmarł Piotr B. - członek rajdowej i motoryzacyjnej rodziny. Wyjątkowy pasjonat i twórca Moto Show, który ogromną część swojego życia poświęcił dla działalności w Automobilklubie Beskidzkim. Piotr dziękujemy za wszystko! - czytamy na profilu Automobilklub Beskidzki.

39-latek był również kierowcą rajdowym i instruktorem nauki jazdy. Działał dobroczynnie m.in. przy tworzeniu kalendarzy, z których środki przekazywane były na cele charytatywne. Bliskim Piotra przekazujemy wyrazy współczucia.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Mikołajkowy Rajd Uśmiechu

Historia jak z filmu: Dziewczyna rzuca pracę w korporacji i zostaje gwiazdą motosportu.

Posłuchajcie rozmowy z Karoliną Pilarczyk, polską Królową Driftu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany