PRAŁ go aż do złamania ręki! Pobity 30-latek wylądował w szpitalu. Ukrywał szokujacą tajemnicę

2021-03-02 11:10 Rafał Strzelec
Pobicie w Nakle Śląskim
Autor: Policja Tarnowskie Góry Pobicie w Nakle Śląskim

Brutalne pobicie w Nakle Śląskim (pow. tarnogórski). 24-latek wysłał 30-letniego mężczyznę do szpitala, bijąc go dotkliwie, aż do złamania ręki. To właśnie personel szpitala zaalarmował o wspomnianej sytuacji policjantów. Poszkodowany bał się bowiem mundurowych, bo... sam był poszukiwany.

Pobicie w Nakle Śląskim. Poszukiwany 30-latek pobity przez 24-letniego mężczyznę

To był 21 dzień lutego. 30-latek spał w opuszczonym budynku w Nakle Śląskim. Wtedy doszło do pobicia. Mężczyzna został zaatakowany przez 24-letniego mieszkańca powiatu tarnogórskiego. 30-latek miał poważne obrażenia - złamaną rękę i widoczne ślady pobicia. Trafił do szpitala. To właśnie pracownicy personelu powiadomili o zdarzeniu miejscowych policjantów. Poszkodowany nie zgłosił się na komendę. Powód? Sam był poszukiwany przez stróżów prawa. Policjanci wytypowali trzy osoby, które mogły mieć związek ze sprawą. - Wśród nich był 24-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. Zebrany materiał dowodowy wskazywał, że sprawca pobił 30-latka, bo ten spał w opuszczonym budynku, a budynek należał do znajomego mężczyzny - informuje tarnogórska komenda.

Czytaj również: Youtuber z Rybnika brutalnie pobity podczas transmisji! Słychać krzyki i ciosy [WIDEO]

Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie

Co dalej w tej sprawie? Zatrzymany 24-latek usłyszał zarzuty pobicia i grozi mu do trzech lat więzienia. Prokurator objął mieszkańca powiatu tarnogórskiego policyjnym dozorem.

Czytaj również: Naćpany 27-latek WISIAŁ za oknem trzymając się parapetu! Z jego mieszkania wydobywał się gęsty dym

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE