Podawał się za lekarza. Szukają oszusta na Śląsku. Widziałeś go?

i

Autor: Policja Śląska/ Policja Tychy Podawał się za lekarza. Szukają oszusta na Śląsku. Widziałeś go?

Okradł starszego mężczyznę

Podawał się za lekarza. Szukają oszusta na Śląsku. Widziałeś go?

Zadzwonił do starszego mężczyzny i powiedział, że musi podać zastrzyki ratujące życie jego synowi i synowej. Wyłudził 25 tysięcy złotych. Oszusta uchwyciła kamera. Widziałeś go? Dzwoń na policję!

Podał się za lekarza ratującego życie jego syna. Kłamał

Policjanci z Tychów opublikowali zdjęcie mężczyzny, który doprowadził do "niekorzystnego rozporządzenia mieniem". Chodzi o 25 tysięcy złotych. Mężczyzna 6 marca zadzwonił do starszego mężczyzny i w trakcie rozmowy telefonicznej podał się za lekarza i wyłudził od pokrzywdzonego 25 tysięcy złotych na zastrzyki ratujące życie jego syna i synowej.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała wizerunek mężczyzny w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzenie.

TAK WYGLĄDA MĘŻCZYZNA

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, włosy jasne, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, jasne spodnie, obuwie sportowe koloru niebieskiego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Podjeżdżał i wyrywał kobietom torebki. Perfidny złodziej na rowerze zatrzymany

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki