Policja zatrzymała pedofila z Rudy Śląskiej! Słodyczami zwabił do siebie dziewczynkę!

2020-07-11 13:35 Krzysztof Wójcik
Śląska Policja zatrzymała 50-letniego pedofila! Zwabił dziewczynkę słodyczami!
Autor: Policja Śląska Śląska Policja zatrzymała 50-letniego pedofila! Zwabił dziewczynkę słodyczami!

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 50-letniego pedofila, który podstępem zwabił dziecko do swojego mieszkania. Mężczyznę podejrzanego o dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej tymczasowo aresztowano na 2 miesiące. Policja wraz z prokuraturą sprawdza czy dziewczynka jest jego ona jedyną.

50-letni pedofil zwabiał dziewczynkę do swojego mieszkania, gdzie doszło do przestępstwa. Został zatrzymany przez policjantów po tym, jak ojciec małoletniej nakrył go nagiego z jego dzieckiem.

Mężczyzna miał zwabić dziewczynkę do siebie, częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu. Na szczęście czujne koleżanki powiadomiły ojca dziewczynki, że poszła do mieszkania sąsiada i nie wychodzi z niego.

Zwabił dziewczynkę słodyczami! Policja zatrzymała 50-letniego pedofila!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Prowadzący postępowanie śledczy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd w Rudzie Śląskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia.

To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają, czy wcześniej rudzianin dopuszczał się takich przestępstw i czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.