Mężczyzna podpalił się papierosem

i

Autor: pixabay.com/karosieben Mężczyzna podpalił się papierosem

Poparzony z Kłobucka wciąż w stanie ciężkim w szpitalu. Podpalił się papierosem

2019-02-20 13:28

Wczoraj (19 lutego) w Kłobucku doszło do wypadku. Mężczyzna zajął się ogniem. Na miejsce wezwano pogotowie, które reanimowało poparzonego. Obecnie przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Policja ustaliła, że ubranie mężczyzny zapaliło się podczas odpalania papierosa. 

Do zdarzenia doszło 19 lutego około godziny 11:30. Naoczny świadek zdarzenia zadzwonił na numer alarmowy pogotowia widząc płonącego mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce w Kłobucku w jednym z domów, który mieści się na skrzyżowaniu ulic Częstochowskiej i Mickiewicza. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia służby pogotowia ratunkowego podjęły natychmiastową akcję ratunkową. Mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala. Na ten moment wykluczamy udział osób trzecich - informował sierż. sztab. Tomasz Solnica z KPP w Kłobucku.

>>> Ruda Śląska: Znaleziono zwłoki mężczyzny! Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości [ZDJĘCIA]

Stan poparzonego był bardzo ciężki. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Mężczyzna przebywa wciąż w szpitalu, jego stan nadal jest ciężki. Policjanci ustalili przyczyny tego zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że winny jest... nałóg. Poszkodowany zajął się ogniem podczas odpalania papierosa. Policja ustala, dlaczego w wyniku tego zdarzenia zapłonęło ubranie mężczyzny. 

Zobacz również: Legendarne schody w Katowicach doczekały się piosenki! "Schody nieruchome

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany