Pościg w Śląskiem! Nissan wjechał w autobus z dziećmi. Dramatyczne chwile

2021-10-08 15:10
Wypadek w miejscowości Miedźno. Samochód wjechał w autobus
Autor: klobucka.pl/Facebook.com Wypadek w miejscowości Miedźno. Samochód wjechał w autobus

Pościg w powiecie kłobuckim! Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 13.00. Samochód osobowy marki nissan nie zatrzymał się do kontroli drogowej w miejscowości Kamyk. Kierowca jechał bez tablic rejestracyjnych. Rozpoczął się pościg. Po kilkunastu minutach samochód, podczas zmiany pasa, uderzył w autobus, którym jechało 38 dzieci. Na szczęście nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Wypadek w miejscowości Miedźno w powiecie kłobuckim. Nissan uderzył w autobus przewożący dzieci. Do zdarzenia doszło w piątek (8 października) między godziną 13.00 i 14.00. Kierowca osobowego nissana nie zatrzymał do kontroli drogowej w miejscowości Kamyk w powiecie kłobuckim. - Policjanci ruszyli za mężczyzną. Pościg trwał przez kilkanaście minut. Na wysokości miejscowości Miedźno mężczyzna chciał skręcić w lewo. Zmienił pas ruchu. Podczas manewru doszło do zderzenia z autobusem, którym jechało 38 dzieci i czworo dorosłych - mówi młodszy aspirant Marlena Wiśniewska z KPP w Kłobucku. Na szczęście nikt nie został ranny. Co z 25-letnim kierowcą? Został zatrzymany przez policjantów. Nie był pijany, ale jego krew została pobrana do badań na obecność narkotyków. Trwa ustalanie, dlaczego uciekał przed policjantami.

Miedźno: Nissan uderzył w autobus z dziećmi. Kierowca uciekał przed policją [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE