Poszukiwania Jacka Jaworka. Policja wyznaczyła NAGRODĘ! Ile?

2021-07-16 13:02
Nagroda za informacje na temat Jacka Jaworka
Autor: Policja Śląska/kaz Nagroda za informacje na temat Jacka Jaworka

Jacek Jaworek nadal jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna jest podejrzanym w sprawie zabójstwa trzech osób w Borowcach koło Częstochowy. Działania mundurowych na razie nie zakończyły się sukcesem. Dlatego stróże prawa sięgają po kolejne narzędzie. - Policja wyznaczyła nagrodę za informacje na temat Jacka Jaworka - czytamy w najnowszym komunikacie śląskiej policji. Czy Jacek Jaworek zostanie wreszcie schwytany bądź odnaleziony? Szczegóły na se.pl.

Potrójne zabójstwo. "Teściowa słyszała strzały" - mówi sąsiad

Poszukiwania Jacka Jaworka. Policja wyznaczyła nagrodę

Jacek Jaworek (52 l.) jest poszukiwany w związku z zabójstwem trzech osób w Borowcach koło Częstochowy. Do zbrodni doszło w sobotę 10 lipca w nocy. Mężczyzna miał zastrzelić swojego brata Janusza (44 l.), jego żonę Justynę (44 l.) i syna Jakuba (17 l.). Choć policja nie szczędzi środków, do tej pory Jaworka nie udało się schwytać. Dlatego stróże prawa liczą, że informacje na temat domniemanego zabójcy uda się uzyskać dzięki nagrodzie. - 20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworek wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Gwarantujemy anonimowość - czytamy w nowym policyjnym komunikacie.

Podejrzany Jacek Jaworek nadal poszukiwany przez policję

Trwają poszukiwania Jacka Jaworka, 52-letniego podejrzanego o dokonanie masakry w Borowcach. W czwartek policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim oraz innych osób, aby w godzinach 18.00-6.00 przez kilka kolejnych dni powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości. Ma to związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań Jacka Jaworka oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu. Od wtorku Jaworek poszukiwany jest listem gończym. Prokurator zdecydował o zaocznym przedstawieniu mu zarzutów potrójnego zabójstwa, co stało się podstawą wniosku o aresztowanie, zaakceptowanego we wtorek przez sąd. W akcji poszukiwawczej bierze udział 200 policjantów, drony, śmigłowce i psy saksońskie. Policjantów wspierają także służby medyczne i straż pożarna.

Borowce. Tak wyglądały ostatnie dni rodziny Jaworków [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE