Pożar zakładów chemicznych w Chorzowie. Kłęby dymu nad miastem

i

Autor: TubeChorzowa/ Rafał Redzimski Płonie hala znajdująca się na terenie zakładów. W akcji 30 zastępów straży

Ogromny pożar zakładów chemicznych w Chorzowie! Kłęby dymu nad miastem [ZDJĘCIA]

2021-11-30 11:34

Pożar zakładów chemicznych w Chorzowie. Płonie dach hali produkującej nadtlenki organiczne na terenie Zakładów Azotowych. Do zdarzenia doszło we wtorek (30 listopada) przed południem. Na miejscu działa około 30 zastępów straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia i czy są osoby poszkodowane w wyniku pożaru.

Pożar zakładów azotowych w Chorzowie. Do zdarzenia doszło we wtorek (30 listopada) przed południem. Płonie hala, gdzie produkowane są nadtlenki organiczne. Na miejscu działa około 30 zastępów straży pożarnej. - Na terenie zakładu Novichem doszło do pożaru. Na miejsce udaje się Straż Pożarna. Nie wiemy jeszcze co dokładnie płonie. O pożarze powiadomiono już dyrekcję DPS Republika - podało w swoim komunikacie miasto. - Mamy pożar hali w Chorzowie, a konkretnie instalacji nadtlenku wodoru. Płonie hala o wymiarach 20 na 20 metrów. Na szczęście nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Nie ma również osób poszkodowanych. Pracownicy ewakuowali się przed naszym przyjazdem. Na miejscu działa 30 zastępów - precyzuje Tomasz Szymański, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Chorzowie. W akcji bierze udział aż 70 strażaków.

Poniżej zdjęcia pożaru hali w Chorzowie dzięki uprzejmości portalu TubaChorzowa.pl [ZDJĘCIA]

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE