Straż pożarna

i

Autor: pixabay.com Podpalił stodołę i dwa pola! 31-letni podpalacz pod Krotoszynem

Katowice: Alarm przeciwpożarowy w żłobku! Ewakuowano dzieci

2021-11-30 9:00

Chwile grozy w Katowicach. W poniedziałek (29 listopada) w żłobku przy ul. Krawczyka na Nikiszowcu włączył się alarm przeciwpożarowym. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej z budynku ewakuowano 32 dzieci! Na szczęście szybko ustalono, co było przyczyną włączenia się czujki, a maluchy mogły spokojnie wrócić do żłobka.

Katowice. Alarm przeciwpożarowy w żłobku. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29 listopada) przed południem w budynku przy ul. Krawczyka. - Mieliśmy interwencję po uruchomieniu sygnalizacji pożarowej. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, a ze żłobka na klatkę schodową ewakuowało się 6 osób dorosłych i 32 dzieci. Przyczyną alarmu były prace remontowe prowadzone w piwnicy budynku - mówi Adam Kryla, rzecznik prasowy straży pożarnej w Katowicach. Po sprawdzeniu budynku przez strażaków dzieci mogły wrócić do żłobka. Działania zakończono po godz. 12.00.

Atak zimy w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE