Pedofil z Rudy Śląskiej

i

Autor: Policja Ruda Śląska Pedofil z Rudy Śląskiej zaatakował dziewczynkę

Ruda Śląska: 18-letni pedofil poszedł za dziewczynką do windy. Przerażona krzyczała, gdy to robił

2021-11-29 15:10

Pedofil z Rudy Śląskiej zaatakował 8-letnią dziewczynkę! Do zdarzenia doszło w windzie. Jak relacjonuje rudzka policja, zboczeniec obserwował swoją ofiarę, a następnie wszedł za nią do budynku. Podczas przejazdu windą zaczął dotykać ją w miejsca intymne. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki był krzyk. To spłoszyło pedofila. Mężczyzna uciekł, ale wpadł szybko w ręce stróżów prawa z Rudy Śląskiej. Na jaw wyszły kolejne okropne fakty.

Pedofil zaatakował dziewczynkę w Rudzie Śląskiej. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy 8-latka wracała do domu ze szkoły. Zaledwie 18-letni zboczeniec wszedł za nią do windy, a potem dał upust swoim obrzydliwym fantazjom. - Stosując przemoc, zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Krzyk dziewczynki spłoszył pedofila - opisuje rudzka policja. Zeznania 8-latki pozwoliły szybko schwytać zboczeńca. Na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Okazało się, że już wcześniej obserwował inną małoletnią rudziankę, ale mądra dziewczynka w porę zrozumiała, co się dzieje i uciekła. - Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia - informuje policja. I dodaje, że 18-latek, kilka miesięcy wcześniej opuścił ośrodek wychowawczy, w którym spędził 3 lata za podobne przestępstwo.

Dalsza część artykułu pod sondą.

Sonda
Czy kary za pedofilię powinny być wyższe?

Sąd w Rudzie Śląskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat więzienia. Ale policjanci z Rudy Śląskiej będą mieli w tej sprawie jeszcze sporo pracy. Muszą ustalić, czy ofiar 18-letniego zboczeńca było więcej.

Czytaj również: Adwent 2021. Czego nie wolno robić w oczekiwaniu na przyjście Jezusa?

Zobacz także: Śląskie. Zwolnili księdza ze szkoły po miesiącu. "Głaskał uczennice po pupie"

Oskarżony o pedofilię 47 latek z Luzina skoczył pod pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE