Pedofil z Rybnika złapany pod kościołem

i

Autor: Child Guard Unit Poland/Facebook.com Pedofil z Rybnika złapany pod kościołem

Pedofil z Rybnika pisał OBRZYDLIWE wiadomości małym dziewczynkom. "Sama włożysz do buzi, czy..."

2021-04-06 13:51

Kolejny zboczeniec schwytany dzięki obywatelskiej aktywności. Na profilu społecznościowym Child Guard Unit Poland można zobaczyć filmik z kolejnej akcji łowców pedofili. Tym razem chodzi o 37-letniego Michała z Rybnika. Mężczyzna konwersował z dwie dziewczynkami. Na nagraniu przyznaje się do kontaktów z małoletnimi. Dodaje, że nie miał zamiaru się spotkać. Propozycję jaką składał ( "pójdziemy do ruin, Ty ściągniesz spodnie") nazwał... fantazją.

Profil Child Guard Unit Poland opublikował nagranie z obywatelskiego zatrzymania 37-letniego Michała, mieszkańca Rybnika. Jak wynika z filmu mężczyzna prowadził konwersację z dwiema dziewczynkami poniżej 15 roku życia. Podczas rozmowy z łowcami pedofilów przyznał, że wysyłał dziewczynkom zdjęcia pornograficzne. Stwierdził, że nie posiada żadnych nielegalnych filmów. Dodał, że nie miał zamiaru spotkać się z małoletnimi. A jednak, jak cytują przedstawiciele ekipy Child Guard Unit Poland, mężczyzna pisał do dziewczynek z różnymi propozycjami. - Pójdziemy do parku, do ruin, tam ściągniesz spodnie - brzmiała jedna z wiadomości wysłanych przez komunikator internetowy. Łowcy pedofili nie wierzą w wersję, że 37-latek z Rybnika nie chciał się spotkać z małoletnimi. Na jaw wyszło również, że Michał żądał od dziewczynek usunięcia kompromitujących go materiałów. Łowcy pedofili pytali również, skąd rybniczanin wie o krwawieniu występującym podczas stosunku z dzieckiem. Przytaczali kolejne wiadomości.

- Poćwicz na bananie, żeby wkładać do buzi i oddychać przez nos. Sama weźmiesz go do buzi, czy wolisz, żebym ja to zrobił. Wtedy ściągam Ci spodnie i majtki i wkładam. Zobaczę Cię w staniku i pomasuję Twoje piersi. Ty też możesz pobawić się tym, co ja mam w spodniach. Nie, jeśli go będziesz masować ręką. Zanim bym zaczął wkładać do pupci, muszę poćwiczyć paluszkami, żeby elastycznie mógł mi tam wejść. Jesteś młoda, dlatego nie będę wkładać całego.

Całość nagrania jest dostępna na profilu Child Guard Unit Poland.

Czytaj również: Największe skandale pedofilskie w polskim kościele [GALERIA]

- Mężczyzna został zatrzymany wczoraj (5 kwietnia) po południu. Myślał, że nawiązał kontakt z 13-latką. Próbował ją zachęcić do poddania się innym czynnościom seksualnym. Nie wiedział, że tak naprawdę konwersuje z osobą dorosłą - mówi nam Bogusława Kobeszko z KMP w Rybniku. Sprawa jest w toku.

Zobacz także: Katowice. Tajemnicza śmierć w areszcie. Oskarżony o pedofilię miał pętlę na szyi i związane ręce

Krosno. OBRZYDLIWE! Do wyroków za pedofilię już się przyzwyczaił?!
Nasi Partnerzy polecają