QUIZ. Wielkie wojny i ważne bitwy w historii świata. Tylko prawdziwy ekspert da radę!

2020-11-18 6:00
QUIZ. Wielkie wojny i ważne bitwy w historii świata. Tylko prawdziwy ekspert da radę!
Autor: pixabay.com

Żyjemy w świecie pełnym konfliktów. Tak było już od samego zarania dziejów. Dlatego w ciągu historii ludzkości miało miejsce wiele wojen, które zmieniały oblicze otaczającej nas rzeczywistości. Zapraszamy Was do udziału w historycznym quizie, w którym tylko prawdziwy ekspert może osiągnąć osiągnąć dobry rezultat. Sięgnęliśmy pamięcią od czasów starożytnych aż po bardziej współczesne konflikty. Dacie radę? Życzymy powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE