Radna z Bielska-Białej zachwyca urodą. Nie uwierzysz, ile ma lat!

2021-09-18 9:00
Małgorzata Zarębska zachwyca urodą
Autor: Facebook.com Radna z Bielska-Białej ma wielu fanów

Małgorzata Zarębska jest radną Rady Miasta Bielsko-Biała. Reprezentuje w niej Stowarzyszenie Niezależni.BB. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych postaci w radzie. Nie tylko ze względu na swoją działalność samorządową i bogate doświadczenie, ale także na swoją urodę! Wielu wyborców się nią zachwyca.

Małgorzata Zarębska startowała w wyborach do Rady Miasta już w 2014 roku. Już wówczas uzyskała mandat, który udało się jej "obronić" w kolejnych wyborach samorządowych w 2018 roku. Z wykształcenia jest doktorem nauk politycznych. Jak informuje Portal Samorządowy, Zarębska odnajduje się na wielu polach - była także doradcą politycznym, redaktorem naczelnym jednego z portali, obecnie przewodniczy Radzie Rodziców jednej ze szkół i wraz z mężem prowadzi siłownię. Aby pokazać, jak niezwykle popularna jest Małgorzata Zarębska, wystarczy spojrzeć na wyniki ankiety na wspomnianym Portalu Samorządowym. Ponad 82 procent głosujących ocenia ją pozytywnie. To najwięcej spośród bielskich radnych. Tym wynikiem Małgorzata Zarębska deklasuje nawet prezydenta miasta Jarosława Klimaszewskiego. Ostatnio Małgorzata Zarębska razem ze swoimi współpracownikami z Niezależnych.BB apelowała do prezydenta, by ten przyjął jedną afgańską rodzinę. Jest również aktywna w sprawie spalarni śmieci, która ma powstać w Bielsku-Białej.  Wielu bielszczan docenia nie tylko pracę Małgorzaty Zarębskiej, ale także jej urodę. Trudno uwierzyć, że radna w listopadzie tego roku skończy 44 lata. 

Bełżyce pod Lublinem: europoseł rozbił swe luksusowe BMW. Spieszył się do rodziców?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE