Śląskie. Piękne szczenięta zapakowane do wora! Szukają zwyrodnialca

2021-09-14 12:10
Kłobuck. Policja szuka osoby, która zostawiła szczeniaki w jutowym worku
Autor: Policja Kłobuck Pięć szczeniaków było związanych w worku na polu. Znalazł je przypadkowy świadek

Szokujące sceny koło Kłobucka. Podczas prac polowych w niewielkiej Libidzy znaleziono jutowy worek związany sznurkiem. Gdy go otworzono, wybiegło z niego pięć pięknych szczeniąt. Trzy z nich udało się złapać. Policjanci prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Szukają osoby, która zostawiła czworonogi w worku.

O zdarzeniu informuje Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku. Jak czytamy, w niewielkiej miejscowości Libidza doszło do szokującego odkrycia. Podczas prac polowych prowadzonych 4 września przypadkowy świadek znalazł worek. - Przypadkowy świadek podczas wykonywania prac polowych znalazł biały worek jutowy zawiązany sznurkiem. Po otwarciu, z jego wnętrza wybiegło 5 szczeniaków. Dwa z nich uciekły w stronę pobliskiego lasu, a trzy udało mu się złapać - podają policjanci. Czworonogi zostały nakarmione, są pod bardzo dobrą opieką. To jednak nie koniec sprawy. Śledczy chcą ustalić, jak doszło do pozostawienia piesków na polu i kto jest odpowiedzialny za ten czyn. - Kłobuccy kryminalni prowadzą w tej sprawie dochodzenie w kierunku znęcania się nad szczeniakami ze szczególnym okrucieństwem. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, tel. 47 85 82 200 lub pg@klobuck.ka.policja.gov.pl - czytamy w komunikacie.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Borsuk Krzyś pogryziony przez psy. Trwa walka weterynarzy o jego życie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE