Pijani rodzice na Tik Toku

i

Autor: Shutterstock Pijani rodzice na Tik Toku

Co za rodzice!

Ruda Śląska: Pijani rodzice relacjonowali libację na Tik-Toku. W mieszkaniu malutkie dzieci

2022-09-13 13:31

Ruda Śląska. Pijani rodzice relacjonowali na Tik Toku libację alkoholową. W mieszkaniu przebywały małe dzieci, w tym jedno w wieku niemowlęcym. Małżeństwo biesiadowało ze znajomym i zapraszało innych ludzi pod swój adres.

Ruda Śląska: Pijani rodzice prowadzili relację na Tik Toku. W mieszkaniu były dzieci

O szokującym zdarzeniu informuje Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej. Jak czytamy, ubiegłej 12 września po północy małżeństwo prowadziło relację live na Tik Toku z pijackiej libacji, w której uczestniczył ich znajomy. W mieszkaniu znajdowała się dwójka dzieci, w tym jedno w wieku niemowlęcym. Gdy oglądający transmisję to zauważyli, wezwano policję. - Zgłaszający podali dyżurnemu adres, a ten wysłał na miejsce patrol z komisariatu I. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu przebywali rodzice dzieci i ich kolega. Wszyscy byli pijani. Mężczyźni mieli po 1,8 promila, a matka dzieci 2,1 promila alkoholu w organizmie - informuje rudzka komenda.

Czytaj również: Częstochowa: Rafał K. usiłował zabić byłą żonę! Uderzał jej głową o podłogę

Pijany kierowca uciekał przed policją na S8. Staranował radiowóz!

Jak udało nam się dowiedzieć Dawid, 32-letni ojciec dziecka i jego 26-letnia żona Klaudia mieszkają w dzielnicy Orzegów. Kiedy skończył im się alkohol, postanowili zapraszać kolejne osoby do mieszkania w którym przebywało dwóch chłopców w wieku 5 miesięcy i 3 lat. Kiedy na miejsce przyjechała policja, stosunek kobiety do funkcjonariuszy był dalece lekceważący. - Nie widziała problemu w tym, że miała dwa promile alkoholu we krwi - mówi nam Arkadiusz Ciozak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej. Wedle naszych ustaleń na policję zadzwoniło troje zgłaszających. Jeden z nich ma w posiadaniu nagranie z libacji.

Czytaj również: Katowice: 22-latek spadł z siódmego piętra bloku? Jego stan jest krytyczny

Dziećmi zaopiekowała się babcia mieszkająca w tym samym bloku. Teraz nieodpowiedzialnymi rodzicami zajmą się śledczy i wymiar sprawiedliwości, a sąd rodzinny zadecyduje o dalszym losie małoletnich. Rodzicom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Kara dla pijanych rodziców. Czy powinni być oni surowiej karani?