Panna Młoda

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS, ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zmarła na oczach ukochanego

Rybnik. 26-latka zmarła na oczach narzeczonego

2022-09-30 11:51

Niezwykle smutna informacja z Rybnika. Nie żyje 26-letnia kobieta, która szykowała się do ślubu ze swoim narzeczonym. Do tragedii doszło w czwartek (29 września) mieszkaniu przy ul. Kilińskiego. Na ten moment nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci, ale wykluczono udział osób trzecich.

O tragedii informuje lokalny serwis rybnik.com.pl. Jak czytamy, w czwartek (29 września) policjanci otrzymali informację od ratowników medycznych o zgonie młodej, 26-letniej kobiety. Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu przy ul. Kilińskiego w Rybniku. - Funkcjonariuszom dochodzeniowo-śledczym, którzy zostali skierowani na miejsce, udało się ustalić, że kobieta mieszkała z narzeczonym, z którym planowała ślub. Przed śmiercią można było zaobserwować u niej ciężki oddech, w związku z czym jej partner wezwał pogotowie - powiedziała w rozmowie z portalem rzeczniczka policji rzecznik policji Bogusława Kobeszko. Kobiety nie udało się uratować mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez ratowników. Lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Sprawą zajmuje się Komenda Miejska Policji w Rybniku.

Mija pół roku od śmierci prof. Mariana Zembali
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Listen to "Życie po stracie dziecka. Jak wspierać rodziców? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają