Śląsk: 26-latek znęcał się nad rodzicami. Agresor chwycił za nóż i pociął ojcu twarz!

2021-07-21 17:33
Śląsk: 26-latek znęcał się nad rodzicami. Agresor chwycił za nóż i pociął ojcu twarz!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Śląsk: 26-latek znęcał się nad rodzicami. Agresor chwycił za nóż i pociął ojcu twarz!

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, na wniosek śledczych i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 26-latka, zatrzymanego przez policjantów za znęcanie się nad rodzicami. Podczas ostatniej awantury agresor ugodził ojca nożem. Pociął mu twarz! Teraz musi liczyć się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Może trafić za kraty nawet na kilka lat.

W jednym z domów w Jastrzębiu-Zdroju dochodziło do przemocy domowej. 26-latek, będąc pod wpływem alkoholu, wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których ubliżał swoim rodzicom. Mężczyzna podczas awantur wyzywał ich, ośmieszał, poniżał i groził śmiercią. Cała ta sytuacja trwała w czterech ścianach od maja 2019 roku. "Awantura, jaka miała miejsce w minioną niedzielę, zakończyła się zatrzymaniem oprawcy przez policyjny patrol. W trakcie ostatniej sprzeczki agresor zaatakował ojca nożem kuchennym, powodując ranę ciętą policzka", relacjonują funkcjonariusze. We wtorek (20 lipca) sąd zastosował wobec agresora tymczasowy areszt. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w izolacji. Za znęcanie się nad bliskim grozi mu kara nawet kilku lat więzienia.

Śmiertelny wypadek na DK 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE