Śląskie: Nie żyje Kamil Kwaśniak. Młody policjant zmarł nagle, zostawił rodzinę w rozpaczy

i

Autor: Policja Śląska Śląskie: Nie żyje Kamil Kwaśniak. Młody policjant zmarł nagle, zostawił rodzinę w rozpaczy

Śląskie: Nie żyje Kamil Kwaśniak. Młody policjant zmarł nagle, zostawił rodzinę w rozpaczy

2021-03-15 8:44

Młodszy aspirant Kamil Kwaśniak, policjant pracujący na co dzień w Raciborzu, nie żyje. Zmarł nagle w wieku 38 lat i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę oraz bliskich. "Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy", wspominają go koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

"W sobotę, 13 marca 2021 roku, zmarł nagle nasz kolega, przyjaciel, policjant Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, mł. asp. Kamil Kwaśniak. Miał 38 lat", poinformowała śląska policja. Pan Kamil rozpoczął służbę w kwietniu 2010 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu. "Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas", wspominają go koledzy z komendy. "Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze", dodają. 

Tak 13-latki z Pruszkowa gnębiły swoje ofiary. Zlizuj to kur…. Ma to zniknąć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE