Śląskie. Silny wiatr poderwał w powietrze stalowy garaż. Swój lot zakończył na ogrodzeniu!

i

Autor: Zdjęcie ilustracyjne, fot. Marek Maliszewski / Reporter Śląskie. Silny wiatr poderwał w powietrze stalowy garaż. Swój lot zakończył na ogrodzeniu!

NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY

Śląskie. Silny wiatr poderwał w powietrze stalowy garaż. Swój lot zakończył na ogrodzeniu!

2023-01-07 14:51

W malutkiej miejscowości Łysiec pod Częstochową nad domami jednorodzinnymi latał stalowy garaż! Podmuchy wiatru były tak potężne, że poderwały budynek, a następnie wbiły w ogrodzenie sąsiadującego domku. Straż pożarna przekazała, że nikt nie ucierpiał w tym zajściu.

Łysiec. Niebezpieczne zdarzenie mogło zakończyć się tragedią!

W czwartek (5 stycznia) w miejscowości Łysiec pod Częstochową nad dachami domków jednorodzinnych latał… stalowy garaż! Pogoda tego dnia nie dopisywała. Silny wiatr poderwał do góry budynek i przeniósł go na inną działkę!

Jak wynika ze zgłoszenia otrzymanego przez straż pożarną, stalowy garaż znalazł się w powietrzu. Budowla wylądowała, jednak nie na ziemi, a na sąsiadującym ogrodzeniu. Mężczyzna, który był świadkiem tego zdarzenia, zawiadomił odpowiednie służby.

Na miejscu pojawili się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starczy. Zgłaszający mężczyzna nie potrafił odpowiedzieć strażakom do kogo należy garaż. Przekazał, że bał się, bo ze względu na pogarszającą się pogodę, taka sytuacja mogła się powtórzyć!

Sonda
Czy widziałeś kiedyś UFO?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki