Śląskie. Zaginęły dwie nastolatki! 13-letnia Klaudia i 16-letnia Oliwia mogły przebywać razem [ZDJĘCIA]

2021-07-10 19:23
Śląskie. Zaginęły dwie nastolatki! 13-letnia Klaudia i 16-letnia Oliwia mogły przebywać razem [ZDJĘCIA]
Autor: Radny Miasta Mysłowice Adrian Panasiuk/Facebook.com Zaginęły dwie nastolatki ze Śląska: 13-letnia Klaudia z Imielina (na obu zdjęciach) i 16-letnia Oliwia z Lędzin

Zaginęły dwie nastolatki ze Śląska: 13-letnia Klaudia z Imielina i 16-letnia Oliwia z Lędzin. O sprawie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych radny miejski w Mysłowicach Adrian Panasiuk. Jak dodaje mężczyzna, nastolatki być może przebywały bądź przebywają nadal razem. 13-letnia Klaudia była ubrana w dżinsowe spodnie, zieloną koszulkę i biało-czarną bluzę, natomiast nie wiadomo, jak wyglądała w momencie zaginięcia 16-letnia Oliwia - jest za to jej zdjęcie.

Śląskie. Zaginęły dwie nastolatki! 13-letnia Klaudia i 16-letnia Oliwia mogły przebywać razem

Zaginęły dwie nastolatki ze Śląska: 13-letnia Klaudia z Imielina i 16-letnia Oliwia z Lędzin. O sprawie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych radny miejski w Mysłowicach Adrian Panasiuk. Jak dodaje mężczyzna, nastolatki być może przebywały bądź nadal przebywają razem.

- Klaudia ostatni raz była widziana w Mysłowicach. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje w tej sprawie lub wie, gdzie może przebywać, proszę o pilny kontakt pod numerem 537 631 299 lub 112 - informuje mama 13-latki.

Czytaj też: Borowce. Justyna i Janusz byli od parą od dzieciństwa. Jacek zmienił ich życie w koszmar. To dlatego, że sam wszystko stracił?

Jak wyglądają zaginione nastolatki ze Śląska?

13-letnia Klaudia była ubrana w dżinsowe spodnie, zieloną koszulkę i biało-czarną bluzę, natomiast nie wiadomo, jak wyglądała w momencie zaginięcia 16-letnia Oliwia - jest za to jej zdjęcie (pod tekstem). Dziewczyna była po raz ostatni widziana w środę 7 lipca.

- Ostatnio widziana była w Lędzinach i w Mysłowicach. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje w tej sprawie, lub wie gdzie może przebywać córka proszony jest o pilny kontakt 609 969 252 lub 112 - informuje mama 16-latki.

Czytaj też: Borowce: Dwa strzały, potem pięć kolejnych. Krwawa rzeź pod Częstochową [ZDJĘCIA, REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

Cezary R. porwał żonę i córeczkę. W Sądzie Rejonowym w Białymstoku zapadł wyrok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE