Ślązaczki szukają miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Kim są uczestniczki? [WIEK, HISTORIA, SEZON 5]

2021-02-25 12:13 bw
Ślązaczki szukają miłości w Ślubie od pierwszego wejrzenia. Kim są uczestniczki? [WIEK, HISTORIA, SEZON 5]
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Ślązaczki szukają miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Kim są uczestniczki? [WIEK, HISTORIA, SEZON 5]

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Dokładnie 26 lutego 2021 roku o godz. 20:30 na antenie TVN7 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu popularnego programu. Jak się okazuje, wystąpią w nim między innymi Ślązaczki! Kim są uczestniczki? Ile mają lat, jaka jest ich historia i dlaczego zdecydowały się szukać miłości w kontrowersyjnym show? Znamy wszystkie szczegóły.

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Kim są uczestniczki? Ślązaczki walczą o miłość

Mieszkanki województwa śląskiego będą szukać miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Sezon 5 startuje już 26 lutego 2021 roku o godz. 20:30 na antenie TVN7 i w Playerze, a cała Polska będzie śledzić losy ludzi, którzy zdecydują się na ślub z nieznaną osobą. Wśród uczestników mamy Ślązaczki, które chcą zawalczyć o gorące uczucie. Kim są? Ile mają lat, jaka jest ich historia i dlaczego zdecydowały się na taki krok? Znamy wszystkie szczegóły, które przedstawimy Państwu już teraz - tuż przed rozpoczęciem piątego sezonu. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące poszczególnych uczestniczek pochodzących ze Śląska. 

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Izabela z Bytomia

Jedną z uczestniczek piątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie Izabela z Bytomia. Ma 35 lat i od 12 lat prowadzi swój salon fryzjerski, a praca jest jednocześnie jej wielką pasją. "Mój salon jest dla mnie wszystkim. (...) Włożyłam tam bardzo dużo wysiłku, dużo łez, swojego serca, swojego ciepła. To jest taki mój drugi dom - opowiada w materiale. Jak sama przyznaje, jest pracoholiczką, a w jednym miesiącu zdarzało jej się przepracować 330 godzin. Jednak od dziecka marzyła o stworzeniu własnej rodziny, próbowała to marzenie zrealizować, ale ostatni partner ogromnie ją skrzywdził - psychicznie oraz fizycznie. Teraz chciałaby podjąć kolejną próbę i znaleźć szczęście", opisuje portal dziendobry.tvn.pl.

- Mężczyzna jest mi potrzebny przy boku, żebym się czuła bezpiecznie. Życie w samotności nie jest fajne. Chcesz mieć tę swoją oazę do której przyjdziesz, będzie ten wymarzony mąż, który powie: "fajnie, że jesteś zrobiłem ci herbatki" albo "odgrzeję ci obiadek". Nie chcę być już dłużej sama, chciałabym to zmienić i dlatego tak mi na tym zależy, żeby już ktoś był. Żeby był na stałe, a nie tylko na chwilę - mówi Iza. 

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Laura z Gliwic

Dzień Dobry TVN opisuje, że drugą bohaterką serii jest Laura, 31-letnia mieszkanka Gliwic, na co dzień pracująca jako sekretarka w szkole. W wolnym czasie poświęca się swoim pasjom m.in. gotowaniu, które jak sama twierdzi, uwielbia i pozwala jej się zrelaksować. "Jej dzieciństwo nie było łatwe, gdyż cała rodzina zmagała się z problemem alkoholowym ojca Laury, który zmarł, gdy ta miała 26 lat. Niedługo po śmierci ojca zachorowała jej ukochana mama, która zmarła sześć miesięcy po otrzymaniu diagnozy. W tym trudnym czasie była przy mamie i robiła wszystko, aby jej pomóc. Szczerze przyznaje, że czuła się wtedy całkowicie sama, a teraz towarzyszy jej ukochany pies. Próbowała założyć własną rodzinę, ale niestety bez skutku", czytamy. - Chciałabym mieć po prostu bliską osobę obok siebie. Taką na dobre i na złe - podsumowała Laura. 

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Iga z Pabianic

Trzecia uczestniczka to Iga z Pabianic. Nie sprecyzowano jednak, czy chodzi o Pabianicie w województwie łódzkim czy śląskim. Być może dowiemy się tego przy okazji odcinków. Eksperci określają Igę jako "kobietę z charakterem, szukającą mężczyzny z charakterem". "Kilka lat mieszkała za granicą, teraz żyje i pracuje w rodzinnych Pabianicach. Dotychczasowe życia dzieliła między pracą, a domem, ale to jej nie satysfakcjonowało. Jak przyznała, dotychczas była w jednym poważnym związku, który wciąż wspomina. Relacja z ówczesnym partnerem była szybka, acz intensywna - zakochani zamieszkali razem i to właśnie ten czas dał Idze "smak życia z kimś", a doświadczenie bardzo jej się spodobało. Jest bardzo energiczna i dynamiczna, jej pasją jest taniec, który kiedyś był jej jedyną ucieczką od problemów", czytamy na dziendobry.tvn.pl.

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5. Kiedy i gdzie oglądać?

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 5, obejrzymy od 26 lutego 2021 roku - co piątek - o godz. 20:30 na antenie TVN7 oraz w Playerze. Zmagania niektórzy mogą oglądać nieco wcześniej na tej platformie, wykupując prapremierę i wczesny dostęp. W ten sposób część osób miała już okazję obejrzeć pierwszy odcinek. Dla tych, którzy chcą program obejrzeć za darmo, informacja jest prosta: trzeba poczekać do piątku, godz. 20:30. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE