Sosnowiec. Nie żyje aspirant Stanisław Winiarski. Przez COVID-19 osierocił dwoje dzieci

2021-04-12 14:51 Rafał Strzelec
Sosnowiec. Nie żyje aspiranta Stanisław Winiarski. Przez COVID-19 osierocił dwoje dzieci
Autor: Policja Sosnowiec Sosnowiec. Nie żyje aspiranta Stanisław Winiarski. Przez COVID-19 osierocił dwoje dzieci

Nie żyje aspirant Stanisław Winiarski. Policjant z Sosnowca miał 43 lata. Osierocił dwoje dzieci w wieku 15 i 3 lat. Przyczyną śmierci mundurowego był COVID-19. - Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze - napisali policjanci z jego komendy.

Sosnowiec. Aspirant Stanisław Winiarski nie żyje. Był chory na COVID-19

Nie żyje aspirant Stanisław Winiarski. Policjant z Sosnowca miał 43 lata. Osierocił dwoje dzieci w wieku 15 i 3 lat. Przyczyną śmierci mundurowego był COVID-19. Tragiczną informację przekazała Komenda Miejska Policji w Sosnowcu. - W dniu 11 kwietnia 2021 roku w szpitalu zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruch Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Stanisław został przyjęty do służby w maju 2008 roku. Na początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie, gdzie służył zarówno w pionie prewencji, jak i w wydziale kryminalnym. Od marca 2019 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu - czytamy na stronie sosnowieckiej komendy.

Czytaj również: Katowice. Wstrząsająca relacja wolontariusza ze szpitala covidowego. Tak mocne słowa jeszcze nie padły!

Policjanci z Mokotowa przejęli górę narkotyków

- Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze szeroko uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań. Odszedł od nas po ciężkiej walce z Covid-19. Osierocił dwoje dzieci w wieku 15 i 3 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze - wspominają Stanisława Winiarskiego koledzy z pracy.

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu przekazała również wyrazy współczucia bliskim zmarłego policjanta. Poinformowała również, że nabożeństwo żałobne i pogrzeb odbędą się 13 kwietnia o godzinie 15.00 w Kościele PW Świętego Michała Archanioła przy ulicy Kościelnej 4 w Pińczycach.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE