Wypadek w Sosnowcu

i

Autor: Materiały prasowe / Facebook / Sosnowiecnasygnale.pl Wypadek w Sosnowcu

Sosnowiec: Pozwolił znajomej bez prawa jazdy pojeździć volkswagenem. Wjechała w drzwi hipermarketu

2022-05-09 8:51

Prywatne udzielanie swojego samochodu na lekcję jazdy nie jest najlepszym pomysłem. Przekonał się o tym właściciel volkswagena golfa. Mężczyzna pozwolił 38-letniej znajomej nie mającej uprawnień pojeździć samochodem na parkingu przy hipermarkecie Auchan przy ul. Zuzanny w Sosnowcu. Niestety, kierująca wjechała autem w drzwi hipermarketu.

Sosnowiec: Wjechała samochodem w drzwi hipermarketu. Nie miała uprawnień

Do niecodziennego zdarzenia doszło pod hipermarketem sieci Auchan przy ul. Zuzanny w Sosnowcu w niedzielę (8 maja). Jak wynika z policyjnych ustaleń, właściciel samochodu pozwolił 38-letniej kobiecie wsiąść za kółko. Kierująca nie miała prawa jazdy. Niestety, krótka przejażdżka zakończyła się katastrofalnie! Kobieta wjechała samochodem w drzwi wejściowe do sklepu.

Zobacz koniecznie: Tragiczna śmierć 23-letniego motocyklisty. Wypadek w Żorach

- Właściciel pojazdu został ukarany mandatem za dopuszczenie w strefie ruchu do prowadzenia pojazdu przez kobietę, która nie miała wymaganych uprawnień. W przypadku kierującej zostanie skierowany wniosek do sądu. Może ona otrzymać karę nawet do 30 tys. grzywny. Sąd może orzec także zakaz prowadzenia pojazdów - mówi podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Czytaj koniecznie: Wypadek w Mikołowie. BMW wjechało w Opla! Samochód uderzył w matkę z dziećmi [ZDJĘCIA]

To może być dopiero początek problemów. Ciekawe, jak całą sytuację potraktuje ubezpieczyciel. Czasami bowiem ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji, w których kierowca jechał bez uprawnień, pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Zobacz także: Szok! Kilkadziesiąt zdewastowanych nagrobków na cmentarzu w Piekarach Śląskich

Potrącenie dwójki pieszych na ul. Kamiennej w Bydgoszczy
Sonda
Straciłeś/aś kiedyś prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE