Zabił psa widłami

i

Autor: pixabay.com Zabił psa widłami

Horror!

Szczekociny: Zabił psa sąsiada widłami! Odpowie przed sądem

2022-08-17 9:40

Koszmar w gminie Szczekociny w powiecie zawierciańskim. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie cudzego psa. Miał on pozbawić życia czworonoga za pomocą wideł! Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do szokującego odkrycia doszło już dwa tygodnie temu na terenie Rokitna w gminie Szczekociny. Jak podaje serwis Zawiercie 112, 65-letni mieszkaniec wsi miał zabić za pomocą wideł cudzego psa. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem oraz znęcania się nad zwierzęciem. Międzyczasie wyszło bowiem na jaw, że 65-latek sam posiada innego czworonoga i trzyma go w koszmarnych warunkach. - Obecnie mężczyzna ma dozór policyjny - mówi sierż. Konrad Kluza z KMP w Zawierciu. - Nie wiadomo, dlaczego dokonał tego czynu. Tłumaczył się na wiele sposobów - dodaje. Wiadomo, że zamordowany czworonóg należał do sąsiada podejrzanego. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Czytaj również: Zatruta Odra. Śnięte ryby także w Kanale Gliwickim? Wody Polskie zaprzeczają

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Policyjny pościg w Zielonej Górze. Naćpany kierowca nie miał szans
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE