SZOKUJĄCA zbrodnia w Tychach! Pobił 53-latka na śmierć, bo zapytał go o maseczkę!

2020-07-09 11:28 Rafał Strzelec
pobicie, pięść
Autor: klavesakm /Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Szokujące morderstwo w Tychach. Policja zatrzymała 25-latka, który brutalnie pobił 53-letniego mężczyznę. Jak się okazało 53-letnia ofiara zwróciła uwagę sprawcy, że nie nosi maseczki w obrębie sklepu. Wówczas młody napastnik skopał mężczyznę po całym ciele. Poszkodowany po trzech dniach zmarł w szpitalu.

Szokująca zbrodnia w Tychach. 25-latek śmiertelnie pobił mężczyznę, który zapytał go o maseczkę

Do tego zdarzenia doszło 1 lipca w godzinach wieczornych na ulicy Harcerskiej w Tychach. Między 53-letnim mężczyzną i 25-latkiem wywiązała się sprzeczka. Pierwszy z nich przypomniał drugiemu o obowiązku zakrywania twarzy i ust w sklepie. Doszło do kłótni, która zakończyła się tragicznie.

- 25-latek zaatakował 53-letniego mężczyznę. Kopał go po całym ciele. Jeden z ciosów trafił w głowę pokrzywdzonego. Mężczyzna trafił do szpitala z rozległymi obrażeniami. Po trzech dniach zmarł w szpitalu- mówi nam Maria Paszek, Prokurator Rejonowy w Tychach.

Sprawca został zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Ciekawski wilk próbował pożreć fotopułapkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.